Tým odvahy

Tým odvahy je společenstvím charitativních běžců, které vzniklo za účelem pomoci onkologicky nemocným dětem.

Startujeme na maratónských bězích i na půlmaratónech. Během tréninků si vytyčíme cíl shromáždit určitou finanční částku za naše uběhnuté kilometry. V tom nám pomáhají naši přátelé, členové rodiny i spolupracovníci. Podporujeme tím jedinečný projekt: Bátor Tábor.

Nejsme profesionální běžci ani profesionální fundraiseři. Pojí nás odhodlání pomoci a radost z běhu. V našich řadách jsou ostřílení maratónci, ale i tací, kteří si obuli běžecké boty po dlouhých desetiletích.

Tato dobročinná iniciativa vyběhla do ulic Budapešti poprvé v roce 2010, v Praze v roce 2013. Dodnes běželo v barvách "Týmu odvahy" přes 408 účastníků ve štafetách nebo jako jednotlivci na maratónech a ½ maratónech v Budapešti, Praze a ve Varšavě. Dosud jsme tímto způsobem sesbírali skoro 3 milióny korun.

Z příznivců sportu, kteří se rozhodnou závodit v barvách Týmu odvahy, se po dobu příprav stávají vyslanci Nadace Bátor Tábor. Tito sportovci si určí cílovou finanční částku, kterou chtějí vysbírat během svých tréninků. Jednotlivci si kladou za cíl sesbírat 15 000 Kč, celkový cíl členů štafety je 20 000 Kč.

Sbírání darů je zodpovědná činnost. A právě proto sportovcům Týmu odvahy ve všem pomáhá Nadace Bátor Tábor. Při registraci dostane od nás každý sportovec „balíček“ informací a pomocné materiály. Pro každého připravíme jeho osobní profil na webu Týmu odvahy, aby mohl pohodlně informovat své přátele o přípravách na závod, o svých cílech, o své motivaci a o aktuální výši finančních darů.

Přidejte se k nám, buď jako běžci, nebo podporovatelé naší charitativní činnosti. Spolu doběhneme dál!

www.tymodvahy.cz

If you are looking for a detailed threshold guide, try these sites: www.wonderful-prague.com